Alutech Cephe Sistemleri : Alüminyum Profil - Sistem Alüminyum A.Ş.
Web sitemize hoşgeldiniz
Saniye sonra Kapanacaktır

Alutech Cephe Sistemleri

Alutech Cephe Sistemleri

Alutech Cephe Sistemleri

 

Sistem Alüminyum kalıp üretiminden başlayıp ekstrüzyon imalatı, elektrostatik toz boya, ahşap kaplama, eloksal, mekanik işlem, kompozit panel imalatı ve nihai uygulamaları bünyesinde bulunduran entegre bir tesistir.

Kalıphanemiz CNC işleme merkezleri, modern tezgâhlar ve kalifiye elemanlarla mevcut üretimimizi desteklemektedir. Müşteri özel profillerinin kalıp üretimini de modern ekipmanlarla burada gerçekleştirilmektedir. 12.000 çeşide varan ürün yelpazesi ile sektöründeki yerini her geçen gün daha da güçlendirmektedir.

Yıllık kapasitesi 7.000 ton olan Statik Toz Boya ünitemizde standart RAL renklerinin yanı sıra müşterimizin özel renk talepleri de karşılanmaktadır. Çorlu’da devreye alınan yeni boyahane ünitemizle 8000 mm boya sahip profiller proses edilebilmektedir.

2006 yılında devreye alınan eloksal tesisimize ilave olarak Çorlu’da devreye alınan son teknolojiye sahip, müşteri özel renklerinin de çalışıldığı yeni eloksal tesisimizle birlikte yıllık kapasitesi 28000 ton/yıl olacaktır.

Alternatif yüzey kaplaması olarak 2010 yılında faaliyete geçen transfer kaplama bölümümüzde özel renk ve desen çalışmaları yapılabilmektedir.

2010 yılında kurulan mekanik işlem merkezimizle müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda profil yüzeyine delme, havşalı delme, boşaltma, CNC işlemleri, hassas kesim, açılı kesim, punch ile delme, matkapla delme, fitil v.b. işlemleri uygulanabilmektedir.

Üretim kapasitesinin büyük bölümünü ihracata ayıran firmamız yurt içinde de aynı kalitede hizmet vermektedir. Bu amaçla tümüyle kendi imkân, teknoloji ve AR-GE çalışmaları neticesinde ALUTECH SYSTEM SERIES markası altında giydirme cephe sistemlerini, yalıtımlı-yalıtımsız doğrama, sürme, ışıklık, çelik takviyeli cephe, kompoze ve taş kaplama alt taşıyıcı sistemlerini piyasaya sürmüştür.
 

image

www.alutech.com.tr